
15 травня 2026 року у Хортицькому районному суді міста Запоріжжя службою ГУ ДСНС України у Запорізькій області проведені спільні навчання з питань пожежної безпеки для працівників суду та співробітників ТУ ССО у Запорізькій області.
Метою пожежно-технічного навчання було підвищення теоретичних знань у разі виникнення пожежі, а також напрацювання практичних навичок з використання наявних засобів.
Під час заходу обговорено обов’язки й дії працівників у разі виникнення пожежі, у тому числі порядок їх оповіщення та повідомлення пожежній охороні про виникнення пожежі та порядок евакуації.
У ході навчання окремо зупинилися на застосуванні засобів пожежогасіння та різновидах вогнегасників.
.jpeg)
.jpeg)

